Півзахисник збірної України забив два м’ячі й віддав гольовий пас у переможному матчі чемпіонату Бельгії – відео

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився двома голами та результативною передачею в поєдинку за Генк в рамках чемпіонату Бельгії.

Команда Малиновського гостювала в Антверпені проти однойменного колективу та програла першу половину поєдинку з рахунком 0:2.

Перерва допомогла зібратися гостям, які зуміли переломити хід гри. На 56-й хвилині вони скоротили відставання, а ще через чотири хвилини відновили рівновагу завдяки двом реалізованим пенальті українським гравцем.

На цьому Генк не заспокоївся, розраховуючи на перемогу. На 76-му обороті секундної стрілки Мбвана Саматта після пасу Малиновського вивів візитерів уперед, а на 90-й хвилині він же закрив питання про результат матчу, забивши четвертий м’яч своєї команди.

Тим самим колектив українського півзахисника набрав три очки й втримав лідерство за підсумками 13 турів бельгійської ліги. На три бали від нього відстає чинний чемпіон Брюгге.

У минулому турі Малиновський був визнаний кращим гравцем Генка в матчі бельгійської першості проти Стандарда.

НВ

Новое Время запрошує

1 листопада о 19:00 поговоримо з відомими підприємцями та інвесторами про те, що очікує на українский бізнес у 2020 році. Конкуренція чи монополії. Інновації чи маски-шоу. Інвестиції або чемодан без ручки. Розвивати чи продавати?