Вімблдон залишився без українців в одиночному розряді

Леся Цуренко поступилася Барборі Стрицовій у другому раунді Вімблдону, після чого на турнірі серії Великого шолома в одічном розряді не залишилося представників українського тенісу.

23-тя ракетка планети з Чехії не віддала суперниці жодного сету, а в першій партії дозволила Цуренко виграти лише один гейм – 6:1, 6:4.

Напередодні друга ракетка України Сергій Стаховський програв у другому раунді Вімблдону американцеві Сему Куеррі.

Днями українська тенісистка та п’ята ракетка світу Еліна Світоліна поступилася 57-й ракетці планети Татьяні Марії з Німеччини і вже після першого раунду покинулу першість.

Покинула турнір і її співвітчизниця Катерина Бондаренко, яка програла чешці Луції Шафаржовій – 4:6, 4:6.

Раніше українка Марта Костюк, яка займає 135-е місце в рейтингу, поступилася у фіналі кваліфікації Вімблдону в день свого 16-річчя.